0 € do 1,000,000 €

Other Features
Podrobné hľadanie

0 € do 1,000,000 €

Other Features

Na predaj 4 izbový tehlový dom v Šrobárovej, Komárno

78,000 €
Pridať k obľúbeným

Marta Halászová

Tel. číslo: :0944565271
Email:goldbergreality@gmail.com

Contact Me

  Napíšte nám

  Your search results

  Popis nehnuteľnosti

  Ponúkame na predaj  zdravý,4 izbový, tehlový rodinný dom  o rozlohe 120m 2 na 800m2 pozemku,v peknej dedinke v Šrobárovej, v okrese Komárno. Rodinný dom bol postavený v roku 1970 (1980- prístavba). Nachádza sa v tichej ulici a je v pôvodnom, zachovalom stave vhodný na okamžité bývanie .Rodinný dom je vynikajúco dizpozične riešený, je možné ho krásne zrekonštruovať podľa vlastných predstáv. Má dve podlažia – pozostáva zo suterénu a prízemia.

  V suteréne je veľká garáž, pivnica a 3 priestranné miestnosti.Na prízemí sa nachádza zádverie a vstupná chodba,vstup na povalu,schodisko do suterénu.Zo vstupnej chodby sa vchádza do troch samostatných nepriechodných izieb , kúpeľne s vaňou a sprchovým kútom a toaletou , jednej priechodnej izby ktorá vedie do prístavby ,kde sa nachádza kuchyňa s veľkou špajzou.Do kuchyne sa dá vojsť aj zvonka – plastovými dverami , ktoré sú zadným vchodom do domu( prístavby).Vedľa prístavby sú hospodárske budovy(sklad,kurín pre hydinu)
  V dome boli čiastočne menené plastové okná a dvere.Kúrenie je ústredné, zabezbečené plynovým  kotlom. Na prízemí sa nachádza aj krb na tuhé palivo.Ohrev teplej vody je zabezpečený elektrickým bojlerom.Vodovod v dome je napojený na studňu , je možnosť pripojenia sa na verejný vodovod.Odpadová voda je riešená veľkou žumpou.
  V okolí domu je pekne udržiavaná zeleň.Na pozemku sú ovocné stromy a kríky(broskyne, hrušky, nektarinky,slivky , figy, višne, maliny, jablone) a záhradné fóliovníky. Lokalita je pokojná s krásnym výhľadom , 20 km od Komárna.V obci je škôlka, obchod s potravinami, kostol..atd.
  Štát: Slovakia (Slovak Republic)
  Číslo ponuky: 25030
  Price: 78,000 €
  Úžitková plocha: 120 m2
  Výmera pozemku: 800 m2
  Izby: 4
  Druh Materiálu: tehla
  garáž
  vlastné kúrenie

  Compare