0 € do 1,000,000 €

Other Features
Podrobné hľadanie

Your search results

Kariéra u nás

Hľadáte zmysluplné uplatnenie svojich schopností bez ohľadu na vek a vzdelanie?

Neváhajte a využite našu ponuku na obsadenie nasledovných pozícií pre okres Komárno.

1. Realitný maklér – maklérka

Hľadáme schopného a energického spolupracovníka na pozíciu sprostredkovateľa kúpy, predaja, nájmu a prenájmu nehnuteľností každého druhu ako sú byty, domy, chalupy a chaty, pozemky, kancelárie a sklady, garáže, obchodné priestory a pod.

Náplň práce:

  • aktívne vyhľadávanie a získavanie nehnuteľností do ponuky,
  • realizovanie obhliadok nehnuteľností s klientami,
  • spravovanie a aktualizácia svojich nehnuteľností a klientov.

Ponúkame:

  • perspektívnu spoluprácu v zabehnutej realitnej kancelárii,
  • prácu vo svojom regióne,
  • inzertnú a marketingovú podporu,
  • motivujúcu províziu,
  • zaškolenie.

Požadujeme:

  • komunikačné schopnosti,
  • slušné vystupovanie,
  • pracovitosť a vytrvalosť,
  • práca s PC (Word, Internet, mailová korešpondencia),
  • skúsenosti s obchodom (vítané, ale nie sú podmienkou),
  • cudzí jazyk (vítaný, ale nie je podmienkou),
  • auto,
  • živnostenský list.
  • Ak máte záujem o túto pozíciu, napíšte nám e-mail na : goldbergreality@gmail.com, alebo priamo zavolajte na tel. č. 0911 222 958

2. Tipér – tipérka (aj popri zamestnaní)

Ponúkame vám jednoduchú a nenáročnú formu spolupráce v oblasti realít, ktorú môže využiť skutočne každý!

Poznáte niekoho (kohokoľvek – môže to byť sused, príbuzný, známy a pod.), kto predáva alebo prenajíma byt, dom, chatu, chalupu, pozemok alebo komerčný priestor? V prípade, že nás s ním spojíte (dáte tip) a spoločne sa nám podarí získanú nehnuteľnosť z našej ponuky predať, vyplatíme Vám po úspešnom obchode odmenu vo výške:

10% z provízie našej realitnej kancelárie!

Uvítame aj dlhodobejšiu spoluprácu! Sme si istí, že aj s takouto informáciou z vašej strany si môžete zarobiť slušné peniaze.

Compare