Goldberg realitná kancelária Komárno

Hľadať

Na predaj rodinné sídlo v Iži, Kománo 236,000 €

DOHODA pri rýchlom jednaní!!! Ponúkame na predaj luxusné rodinné sídlo neďaleko Komárna, v obci Iža. Iža je jedna z najvyhľadávanejších lokalít v okrese Komárno. Nachádza sa 8 km od Komárna a 3 km od známych termálnych kúpeľov Patince. Neďaleko je aj Štúrovo a maďarský Osztrihom, ktorý je bohatý na kultúrne pamiatky. Iža je veľká obec, ktorá poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť, vrátane obchodov, lekárov, lekárne, škôl…atď.

Rodinné sídlo sa nachádza na pozemku 1400m2, bolo postavené pred 11 rokmi a je ideálne pre väčšie alebo viacgeneračné rodiny, nakoľko na pozemku sa okrem hlavného domu nachádza aj druhý dom. Je potrebné zdôrazniť, že dom ako aj priľahlé budovy boli stavané z najkvalitnejších materiálov precíznymi stavebnými odborníkmi. Interiérové vybavenie a doplnky sú skutočne pastvou pre oči, a niektoré kúsky  potešia milovníkov umenia.

Hlavný dom je jednopodlažný, má zastavanú plochu 331m2. Jeho srdcom je spoločný otvorený priestor veľkej kuchyne, pokračujúcej jedálňou a veľkou obývačkou. Dominantou obývačky sú mohutné masívne dvojkrídlové zásuvné dvere s vitrážou. Za nimi nájdete veľkú izbu, momentálne zariadenú ako poľovnícku. Exkluzívna  zostava stoličiek a stola s poľovníckym motívom je ručne vyrezávaná na objednávku ( je predmetom samostatnej ponuky). V tejto izbe sa nachádza aj krb zo zaujímavým motívom na krbovom ráme. Na podlahe sú drevené mozaikové parkety.  Cez zimnú záhradu – posilňovňu, prejdete až na terasu. Terasa je situovaná za domom s výhľadom na krásne upravený pozemok s okrasnými drevinami a jazierkom. Výsuvná automatická markíza je už len čerešničkou na torte.

Okrem týchto priestorov sú v dome dve spálne, dve veľké haly, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, 3x toaleta, strojovňa, servisná miestnosť, šatník so vstavanými skriňami, garáž. Podlahy v izbách sú z veľkoplošných drevených parkiet, v ostatných miestnostiach je keramická dlažba. V celom dome sú  drevené eurookná, s vnútornými žalúziami. Dvere sú všetky z masívu, rovnako ako aj obloženie zárubní. Kúrenie je ústredné radiátormi aj podlahové, na vykurovanie sa používa plynový kotol. Ohrev teplej vody je bojlerom. Ďalšie vybavenie domu: klimatizácia, kamerový systém, zabezpečovací systém.

Na pozemku sa nachádza samostatná dvojgaráž s výmerou 46m2 s bránami na diaľkové ovládanie a spomínaný rodinný dom s výmerou 83m2.

Rovnako kvalitná stavba rodinného domu pozostáva z troch menších izieb, kuchyne, kúpeľne, toalety. Celý dom je podpivničený klenbovou pivnicou z červených tehál. Je tu veľká vínna miestnosť určená na príjemné posedenie.

Inžinierske siete: dom je napojený na elektrinu, vodovod, plyn. Kanalizácia je zaústená do žumpy.

Celý objekt sa predáva aj so zariadením a vybavením prislúchajúcom k nehnuteľnosti. Zariadenie a dekorácie poľovníckej izby sa predáva samostatne, cena je 10.000,- eur.


Informácie o maklérovi

Ing.Michaela Klementíková
Realitný maklér, Finančný poradca
  • Email:: goldbergreality@gmail.com
  • Mobil: 0911 222 958