Goldberg realitná kancelária Komárno

Hľadať

NOVÁ CENA!!Na predaj luxusná novostavba pre náročných,Zlatná na Ostrove 155,000 €

Ponúkame na predaj novostavbu priestranného rodinného domu v Zlatnej na Ostrove.Rodinný dom sa predáva ako holodom, s možnosťou dohody o ďalších úpravách pred dokončením. V cene je zahrnutá aj vonkajšia fasáda domu (jej hodnota je cca 3.500,- eur). Nachádza sa na pozemku o výmere 900m2, z toho zastavaná plocha je 160m2 a úžitková plocha  140m2. Na pozemku je priestranná garáž s automatickou hliníkovou bránou. Výmera garáže je 60m2 a je určená pre 4 vozidlá. Dom pozostáva z predsiene, chodby, 4-och spální so samostatným vchodom, z dennej miestnosti, jedálne s kuchyňou, samostatnej toalety , kúpelne s toaletou. Z dennej miestnosti sa vychádza na veľkú terasu. V každej izbe je zavedená prípojka na televízor, internet, alarm, predpríprava na kamerový systém. Celý pozemok je oplotený murovaným plotom v dĺžke 57m. Plot je murovaný z betónových tvárnic 80m.

Technické a konštrukčné parametre:

Základy:1,7m ,12 ø roxor,armovanie DT,20cm platňa, šalovacie tvárnice hr. 40cm. Steny:Ytong lambda -375 mm,porobeton,  + 10 cm zateplenie s polystyrénom.Dvojitá hydroizolácia základovej platne+12cm tepelná izolácia, tj. pochôdzny polystyrén,separačná fólia, karirohož 15 x 15 x 6 železo.

Poter podlahový na betóne :hrúbka 9cm .Ytongové steny celoplošne natreté s regulátorom savosti,potiahnuté sieťkou a lepidlom, vápennocementovou omietkou-hrúbka 2 cm. Steny sú vystierkované. Strešná konštrukcia je z väzníkového krovu,pokrytá strešnou krytinou Terran. Stropy sú zaizolované minerálnou vatou od firmy Izover. Sádrokartónové stropy sú vystierkované do kvality Q3. Steny a stropy boli napenetrované hĺbkovou penetráciou a bol použitý disperzný náter v dvoch až troch vrstvách.Okná sú plastové s trojsklom ,vchodové a balkónové dvere sú hliníkové.

Na pozemku sa nachádza vlastná vŕtaná studňa hlboká 15m, so šachtou. Je možné pripojiť sa na mestskú kanalizáciu.

V dome je naprojektované  kúrenie plynovým kotlom.V kúpeľni je priestor na vaňu, sprchový kút, umývadlo, sušičku, pračku, toaletu, plynový kotol so všetkými pripravenými rozvodmi, a taktiež sa tam nachádza priestor, kde sú predpripravené prípojky na alarm,kamerový systém a internet.

Dom je po stránke režijných nákladov nízkonákladový, hlavne vďaka použitiu kvalitných materiálov s výbornými tepelno izolačnými vlastnosťami. Dom je napojený na plyn ,elektrina, vodu.

Rozvody pre kúrenie: hliníkové, plast. Elektrické rozvody :medené. Vodovodné rozvody : hliník,plast


Informácie o maklérovi

Marta Halászová
Realitný maklér
  • Email:: goldbergreality@gmail.com
  • Mobil: 0944 565 271